Na tn.cz speciály k nováckým narozeninám

23. ledna 2009 v 10:00 |  15 let TV NOVA
Na našm blogu vás informujeme už několik dní o tom, že Nova právě v těchto dnech slaví svoje 15. narozeniny, těšit se můžete ještě na několik týdnů plných oslav, co pro vás chystá Nova na portálu tn.cz a nova.cz ?

Protože jsou tyto portály pevně spjaty s TV NOVA, můžete zde nálezt spoustu speciálních a doplňujících videií, reportáží a článků právě k této tématice, nejčastěji se zde budou objevovat medajlonky služebně nejstarších moderátorů.

Už v minulých článcích jste mohli nakouknout pod pokličku tvorby televizního zpravodajství, na protálu tn.cz můžte téměř každý den sledovat reportáže například Pavla Poulíčka nebo Karla Voříška, jedny z nejstarších moderátorů na Nově.

Nova počítá se zařazením dalších reportáží, dozvíme se tedy také něco o moderátorech Počasí, ale také Sportovních či Televizních novin. Svoje pravidelné reportáže budou mít také starší pořady, které už se nevysílají. Na našem blogu si v 16:00 můžete přečíst článek o nejstarších pořadech na TV Nova, které se ještě vysílají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama