Na tn.cz další přímý přenos

24. ledna 2009 v 16:00 |  Internet
Oblíbené přímé přenosy na zpravodajském portálu tn.cz jsou zpět. Nova již v minulosti několikrát zaznamenala zvýšený počet návštěvníků právě díky těmto přímým přenos a proto se rozhodla pokračovat, co nás čeká příští týden.

Diváci tn.cz se už mohli stát svědky několika významných událostí. Nejprve se jednalo o přímé přenosy koncertů, vidět jsme mohli například Anetu Langerovou, Michala Davida nebo hudební skupinu Chinasky.

Mezi další akce patřila předvádění integrovaného záchranného systému v Praze, které tn.cz uvádělo také v přímém přenosu. Mezi další události patřil o trochu méně veselý pohřeb. Ten bude tn.cz uvádět znovu.

27. ledna čili v úterý můžete sledovat na tn.cz přímý přenos pohřbu architekta Jana Kaplického, který zemřel tento týden. Diváci jej podle TV NOVA uvidí i spolu s komentáři a on-line reportáží, to vše už v úterý na tn.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivo Jančík Ivo Jančík | E-mail | 8. listopadu 2012 v 21:40 | Reagovat

Ivo Jančík
LIDI POJĎTE DO ULIC ZASE 17 LISTOPADU V POSLANECKÉ SMĚNOVNĚ TO NENÍ NORMÁLNÍ A TY PLATY JEJICH TO SI Z NÁS DĚLAJÍ CO CHTĚJÍ. JÁ ZATÍM ČECH ALE MYSLÍM ŽE NE DLOUHO ASI Z TÉTO MNĚ DRAHÉ ZEMĚ ODEJDU. IVO JANČÍK PS. PŘIPOJTE SE A ŠIŘTE STÁVKU PROTI VLÁDĚ ČR

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama