Hvězdný reportér na Nova a Nova cinema

21. ledna 2009 v 10:00 |  Novinky
Zítřejší den, čili čtvrtek 22. ledna se opět tak trochu zapíše do historie vysílání televize Nova. Co se v tento den bude dít tak významného a proč se tak stane, to se dozvíte v dnešním prvním článku na našem blogu.

Filmový kanál Nova cinema vysílá už od prosince roku 2007, tedy více než jeden rok. Přesto ale celé dlouhé měsíce nevysílala svůj vlastní pořad, stalo se tak až v minulém roce a to ještě na podzim, začala totiž vysílat svůj vlastní pořad.

Pořad Hvězdý reportér s Tomášem Krausem se na obrazovkách Nova cinema objevuje každý čtvrtek večer. Diváci mohou v tomto pořadu nahlédnout pod pokličku filmového dění jak v České republice, tak v zahraničí.

Už tento čtvrtek se diváci dočkají historické události, poprvé v historii Novy bude na dvou kanálech běžet souběžně jeden pořad. Hvězdného reportéra můžete vidět ve čtvrtek od 21:15 na Nově a na Nova cinema. Vysílání je kvůli speciálnímu dílů, Nova cinema oznámí totiž výsledky soutěže o zájezd do Hollywoodu. Zda se do budoucna dočkáme i nějakách dalších pořadů, zatím Nova nechce prozrdait.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama