Hlasování do ankety Anno 2008 skončilo

26. ledna 2009 v 16:00 |  Novinky
Včera o půlnoci skončilo hlasování do prestižní novácké ankety Anno, která má na televizní obrazovce už dlouholetou tradici. Jak to celé dopadlo se dozvíte už na začátku příštího měsíce.

Do včerejší půlnoci jste mohli pomocí telefonu, SMS, herního formulaře v časopisech a novinách nebo pomocí herního formuláře na portálu nova.cz rozhodnout, kdo tuto anketu vyhraje, nyní už tuto možnost nemáte.

Je rozhodnuto. Kdo se stane mužem roku, ženou roku, pořadem roku. O to rozhodli televizní diváci, kteří do ankety poslali neuvěřitelné množství hlasů, pro nejrůznější tváře, které v loňském a letošním roce prošli televizí Nova.

Mezi další kategorie bude také patřit speciální cena generálního ředitele televize Nova Petra Dvořáka, bude tu ale také například film roku 2008. Kategorií ale bude mnohem více, však se pozroně dívejte.

Galavečer už se blíží, celá akce proběhne už v neděli 8. února 2008, tedy jen čtyři dny po 15. narozeninách televize Nova. Moderátorem se stane kdo jiný, než Leoš Mareš, ketrý je také několikátým výhercem ceny Anno, předpokládá se však, že vyhraje i letos, jak si s tím moderátor poradí ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama