Formule 1 i v roce 2009 (350. článek)

17. ledna 2009 v 16:00 |  Novinky
Pro sportovní fanoušky máme dobrou zprávu, Nova se rozhodla, že bude vysílat závody Formule 1 i v letošním roce. Nova podepsala smlouvu na několik let dopředu, nepdoařilo se nám bohužel zjistit na kolik, letošní rok je ale jistý.

Stejně jako předloni můžete závody sledovat každou neděli na obrazovce televize Nova. Časy závodů budou jako každý rok promněnlivé. Před každým závodem bude také připraveno speciální studio, které se bude konat opět v ateliérech, kde se natáčejí Televizní noviny, pořad tedy bude natáčen v NewsCenteru Novy.

Hlavní studia bude moderovat opět Martin Pouva, který se jako jeden z odborníků na Formule 1 osvědčil i v minulých letech. Chybět zde nebude ani reportér a expert na Formule 1 - Pavel Turek, který je jedním z nejlepších expertů na F1 v Česku.

Sledovat můžete také sobotní přenosy. Trénink jezdců můžete sledovat na sportovním kanále Nova sport, podobně jako tomu bylo v loňském roce. Zde můžete také sledovat několik reprízovaných přenosů. Ovšem, co se týká Formule 1, vás budeme informovat už brzy.

FORMULE 1 UŽ V BŘEZNU NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama