3. týden

11. ledna 2009 v 10:00 |  Next week
Týden je opět za námi a já vás na našem blogu mohu přivítat už u třetího Next week v tomto roce, v roce 2009. Dnes toho máme celkem dost a těšit se také můžete na nějaké speciální pořady, to vše se dnes dozvíte.

Začneme jako obvykle seriálovou tvorbou. Už v pondělí se můžeme těšit na reprízu třetí řady oblíbeného amerického seriálu Dr. House. O dva dny později ve středu to potom bude repríza páté řady seriálu Zákon a pořádek: Zločinné umysly. Ve čtvrtek ráno si nenechte ujít francouzský seriál Tequila a Bonety v Říme, ve stejný den pak sledujte reprízu čtvrté řady seriálu Kriminálka Miami. Nezapomeňte také, že už ve čtvrtek pokračuje seriál Ordinace v růžové zahradě 2.

Co se týče filmové nabídky, premiérové filmy jsou nachystány celkem 4. Už v úterý ve 20:00 můžete sledovat americkou komedii Bába na zabití. V sobotu ve 20:00 pak koprodukční film Poslední legie. Na nedělní poledne si Nova nachystala americkou komedii Svatební mrákoty na večer zhruba ve 22:10 se těšte na komedii Škola svádění.

Už v neděli ve 20:00 se také dívejte na Novu, připravila si speciální pořad o patnáctiletém výročí Novy. Co vše bude nového v neděli 18. ledna se dozvíte už dnes ve druhém článku, přesně v 16:00.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama