2. týden

4. ledna 2009 v 10:00 |  Next week
První týden nového roku 2009 máme téměř za sebou a je na čase si představit týden další, v pořadí už druhý. Ten tentokrát přinesl spoustu novinek a to hlavně v seriálové podobě, ve filmové podobě toho bude tentokrát o něco méně.

Co se týče seriálů, začneme hned prvním dnem - pondělí. Těšit se můžete na reprízu třetí řady kriminálního seriálu Odložené případy, ve stejný den se pak určitě dívejte na německý kriminální seriál Lenssen a spol.. Druhý den si nenechte ujít premiérovou druhou řadu seriálu Pohřešovaní. Ve středu pozdě v noci můžete sledovat napínavý seriál Směr jih. Čtvrtek bude patřit premiérové sedmé řadě seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní zločiny. Bude i repríza čtvrté řady Kriminálky Las Vegas. V pátek večer sledujte zbrusu nový dobrodružný seriál Tudorovci, který se na vás těší v 21:55. V neděli dopoledne sledujte pohádkový seriál Z pekla štěstí a dokumentární seriál Odvrácená tvář hor.

Ve filmové nabídce jsou pouze tři premiéry. V úterý a ve čtvrtek můžete sledovat dvoudílný americký dobrodružný film Marco Polo a to vždy ve 20 hodin. V sobotu brzy ráno se dívejte na thajský horor Voodoo: Umění ďábla. Na sobotní večer je také nachystán americký film Důkaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama