Veselé Vánoce 2008

24. prosince 2008 v 10:00
Právě v těchto chvílích bychom měli prožívat ty nejhezčí svátky v roce - Vánoce. Ty letošní mají na konci osmičku. V tomto vánočním článku se bohužel nedozvíte nic nového o televizním vysílání Novy, zato bychom vám chtěli popřát vše dobré.

Už pátý měsíc jsme s vámi, den co den pro vás chystáme ty nejzajímavější a nejnovější novinky kolem vysílání televize Nova, Nova cinema a nově i Nova sport. Do budoucna nám přibude i další stanice a sice MTV.

Za celý náš blog bychom vám chtěli popřát to nejlepší prožití vánočních svátků, bez komplikací a s pohodou. Doufáme, že si co nejčastěji zapnete právě televizi Nova nebo filmový kanál Nova cinema, ani sportovní sport Nova sport doufá, že během vánočních svátků nepříjde o svoje diváky.

Už od 16:00 budeme opět pokračovat v dalších článcích, připravujeme toho opět spousta a v několik málo dnech se máte na co těšit, novinek je spousta.

* Jak jste si jistě všimli, náš blog prošel během vánočního dopoledne změnou. Doufáme, že vás tento vánoční dárek od nás potěšil. Můžete napsat do komentáře, co se vám líbí a co byste zlepšili.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 24. prosince 2008 v 13:21 | Reagovat

No tak to eje rozhodně změna k lepšímu už jen názvy rubriky ne modré at to jde přečíst jinak super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama