Tudorovci - nový seriál od ledna

4. prosince 2008 v 10:00 |  Novinky
Počínaje dnešním dnem vás budeme postupně informovat o tom, co chystá Nova do nového roku. Začínáme jak jinak než lednem. TV NOVA už postupně odkrývá svoje karty s kterými chce vystoupt v novém roce. Bude toho spousta a máme se na co těšit. Novinky přichází už na leden.

Dnes vás informujeme o novém seriálu, který můžete už brzy na Nově v hlvním vysílacím čase sledovat. Seriál se jmenuje Tudorovci (The Tudors), jak už název napovídá bude se jednat o příběh krále Jindřicha VIII.

Seriál se s úspěchem vysílá už rok ve Spojených státech, první řada má celkem deset dílů. A vy jej v českém dabingu můžete sledovat. Už na přelomu minulého a tohoto roku se v USA vysílala i druhá řada, která má rovněž deset dílů, zda jej bude Nova vysílat také, si musíme počkat podle výsledků sledovanosti.

Zatím se nám nepodřilo zjistit v kterou přesnou dobu se bude seriál vysílat, spekuluje se ošem o pondělním večeru, místo seriálu Dr. House, dalším časem je pak středa večer. Největší pravděpodobnost uvedení je však neděle večer místo seriálu Ztraceni.

TUDOROVCI UŽ V LEDNU NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama