Shrnutí měsíce - prosinec 2008

30. prosince 2008 v 16:00 |  Shrnutí měsíce
Tento měsíc o den dříve vám přinášíme prvidelné shrnutí měsíce. Tedy vše podstatné v jednom článku. Co nám přinesl měsíci prosinec? No věřte, že toho není málo, vybrali jsme pro vás to nejzajímavější.

Druhý kanál televize Nova, kanál Nova cinema, začal vysílat digitálně. Tedy přesunul se kromně satelitního vysílání také do pozemního digitálního (DVB-T). Od této chvíle může tento kanál sledovat téměř polovina České republiky.

Zpravodajský portál tn.cz se spolu s ostatními weby Novy zabalil do vánočního vydání, stalo se tak na začátku prosince. Na webu tn.cz se také během prosince kolnali zajímavé koncerty hvězd, které přilákali více než sto tisíc diváků.

Novou moderátorku přivítaly Televizní noviny. Michaela Ochotská je novou náhradou po Lucie Borhyové, která je na mateřské dovolené.

V prosinci se také konala anketa Zlatý Slavík, kde opět vyhrál Karel Gott. V kinech můžete vidět 3 filmy, kterým se stala Nova partnerem. Připravují se také nové projekty, souhrn všech projektů, které jsou již známy, vám přineseme v některém z dalších vydání.

Zítra můžete ve dvou článcích zhodnotit uplynulý rok 2008. Podíváme, co se důležitého dělo na Nově a jejich dalších stanicích. To nejdůležitější vám přineseme v tradičních časech v 10:00 a v 16:00.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama