Pojďte do kina na filmy TV NOVA !

29. prosince 2008 v 10:00 |  Novinky
Televize Nova se v tomto roce stala partnerem hned několika desítek filmů. Vy jste jej mohli nejdříve vidět v kinopremiéře potom na DVD a za pár měsíců a let se dostanou i na televizní obrazovku. V dnešním článku vás pozveme na tři české filmy, které se pravě v těchto dnech vysílají v kinech.

Zpříjemněte si poslední dny roku 2008 nějakým filmem. Můžete samozřejmě vyrazit i v prvních minutách a dnech roku nového. Jaké filmy Nova má? Snaženky a machři po 25 letech, Nestyda a film Vy nám taky šéfe!

Sněženky a machři po 25 letech je typický český film, který je volným pokračování staršího filmu Sněženky a machři. Ve filmu se opět představí staří známý. Mezi herci to tedy bude například Michal Suchánek, Radoslav Brzobohatý nebo Václav Kopta.

Nestyda je dalším filmem s pera Michaela Viewega, který s Novou spolupracoval již na filmech Román pro ženy a Účastníci zájezdu. V hlavních rolí se můžete těšit na Jiřího Macháčka, režii si vzal na povel Jan Hřebejk.

Vy nám taky šéfe! je komedie Novy, v tomto moderně natočením filmu se můžete těšit na souhru několika špičkových hereckých tváří. Mezi nimi je třeba Iva Janžurová, Václav Vydra, Jan Zadražil nebo Sandra Nováková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama