Ordinace má dnes závěrečný díl !

18. prosince 2008 v 10:00 |  Ordinace v růžové zahradě
Seriál televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 se dnes dostává do finále. Těšit se pro letošní rok můžete na závěrečný díl. Tento díl už se natáčel v říjnu, diváci jej uvidí 18. prosince, jak se snámi postavy tohoto seriálu rozloučí ?

Pokud sledujete tento pořad pravidelně určitě vám neuteklo, že poslední díly byli velice napínavé. Některé pasáže byli dramatické, celé dění vyvrcholí v závěrečném díle, kde se nám spoustu věcí vyjasní a konečně poznáme pravý závěr.

Pro diváky, který se o svůj seriál bojí musíme prozradit, že seriál nekončí definitivně. Jen si nyní dá trochu větší přestávku. Přestávka bude trvat přesně jeden měsíc. Na další díly tohoto oblíbeného seriálu se můžete těšit 15. ledna, to pro vás tvůrci spolu s herci připravuji nové díly.

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ - DNES VE 20:00 - POSLEDNÍ DÍL V ROCE 2008
ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ - POKRAČOVÁNÍ OD 15. LEDNA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kuba Kuba | 18. prosince 2008 v 15:56 | Reagovat

Ordinace se už nebude vysílat v úterý a ve čtvrtek? To je škoda, nebo proč se bude vysílat v sobotu? To máte asi chybu v článku, nebo máte špatné informace, Ordinace se těžko bude vysílat v sobotu 17. ledna

2 Eva Eva | 18. prosince 2008 v 17:42 | Reagovat

Snad by stálo za to, aby si autoři občas své texty po sobě přečetli. Zejména tento odstavec je gramaticky velmi zdařilý!

- Pokud sledujete tento pořad pravidelně určitě vám neuteklo, že poslední díly byli velice napínavé. Některé pasáže byli dramatické, celé dění vyvrcholí v závěrečném díle, kde se nám spoustu věcí vyjasní a konečně poznáme pravý závěr.-

Interpunkce a psaní i/y je pro autora velká neznámá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama