Odehrálo se v roce 2008 (1. část)

31. prosince 2008 v 10:00 |  Novinky
Dnes máme poslední den v roce 2008 a je čas si ho celý postupně zrekapitulovat. Dělá se to ve všech věcech na celém světě a bude se to dít v průběhu dnešního dne ve dvou článcích i u nás na našem blogu. Co tedy přinesla 1. část roku 2008?

První minuty roku 2008 jste s Novou mohli oslavit buď u televizních obrazovek nebo přímo na Václavském náměstí, kde Nova pořádala Mejdan roku z Václaváku. Na scénu také nastoupil Leoš Mareš a jeho Novoroční Eso.

V průběhu ledna se na obrazovkcáh Novy nedělo zase nic tak významného. Zato o měsíc později to začalo být o něco zajímavější. Na Nově odstartoval megaprojekt X-Faktor, který splodil nejednu hvězdu. Moderátorem celé této akce byl znamenitý a bezpochyby jeden z nejlepších moderátorů v Česku - Leoš Mareš. Vítězem prvního ročníku se stal Jiří Zonyga.

V tom samém měsíci se předávali ocenění za nejlepší film, muže, ženu a pořad TV NOVA. Ano byla to anketa Anno. Sledovat jste jej mohli z pražského Karlína, kde Nova vysílal v prime-time přímý přenos.

V květnu 2008 také odstartoval dlouhoočekávaný projekt Novy. Odstartoval zpravodajsko-zábavný portál tn.cz, který si po prvotních peripetiích našel svoje věrné uživatelé, které jej pravidelně navštěvují.

Celé jaro jste mohli také sledovat oblíbené seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a nekonečný seriál Ulice. Poslední díly jste mohli vidět v červnu, kde se ateliéry zavřely a natáčení přestalo až do půlky prázdnin.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama