Novoroční Eso a koncert Monkey Business

28. prosince 2008 v 16:00 |  Novinky
V dnešním posledním článku se podíváme na to, co uvidíte na Nově v prvních minutách Nového roku, máme pro vás přesně to, co bude na Nově od první sekundy Nového roku 2009. Pojďme se spolu na vše podívat.

Jak již víte, od dvaceti hodin dne 31. prosince, čili na Silvestra můžete sledovat velkou show - Mejdan roku z Václaváku. Ten bude trvat celkem čytři hodiny s menším reklamními a speciálními pauzami na zvláštní vydání pořadů Novy.

Přesně o půlnoci se můžete těšit na velký ohňostroj připravený TV NOVA, následně bude pronesen speciální Novoroční projev, určitě se dívejte, protože ten, kdo jej pronese bude Ozzák ze seriálu Comeback. Hned po novoročním projevu je připravena speciální Alfa Gospel Praises ze Zábřehu na Moravě, který zaspívá národní hymnu.

Zhruba čtvrt hodiny po půlnoci do programu vstoupí Leoš Mareš s jeho Novoročním Esem. Hosty budou Lucie Bílá se synem Filipem. Lucie je v novoročním Esu již podruhé, byla tu zde před dvěma lety společně s Josefem Vojtkem ze skupiny Kabát.

Po novoročním Esu přesně v 1:30 se určitě dívejte na obrazovku Novy, bude tu totiž velký koncert legendární skupiny Monkey Business v čele se zpěvákem Matějem Ruppertem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama