Nové postavy v Ulici už DNES

5. prosince 2008 v 10:00 |  Ulice
Jak jsme vám už před nedávnem říkali, někonečný seriál Ulice se dočká změn. Zhruba před čtrnácti dny otevřel v Ulici Stárek novou pekárnu. Do Ulice se také nastěhovali dvě nové postavy a sice Libuška a Borisek. Nové postavy v Ulici ještě nejsou zdaleka vyčerpány.

Již včera do Ulice přišla další postava a sice mladší sestra Libušky Nekonečné, který se svým neobvyklým jménem překvapí spoustu lidí, jmenuje se totiž Thea. A Jak to bude vypadt v dnešním vydání seriálu Ulice.

Už dnes, tedy v pátek 5. prosince příjdou do Ulice další nové postavy. Můžeme vám již nyní prozradit, že všechny postavy budou patřid k rodině Nekonečným. Ta se tedy v bytě po Farských dále rozroste, nebudou tam sami dva, ale těšit se můžeme na minimálně tři nové postavy.

Tvůrci pro vás rozhdoně přirpavují spoustu dalších zajímavých informací, máte se tedy do budoucny na co těšit, nudit se při seriálu Ulice rozhodně nebudete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 5. prosince 2008 v 13:27 | Reagovat

Můj názor! Váš blog, je dobrý, ale naprosto ignorujete názory a komentáře čtenářů, neustále jsou komentáře o změně vzhledu a vy místo, aby byla snaha..tak napíšete stupidně at lidi posílají návrhy.. Já mám web kde chodí denně kolem 300- 700 lidí a prostě vy pro ty lidi musíte něco vymyslet ne oni vám. Dále souhlasínm s komentářem ,který byl zveřejněn před pár dny, že by měla být ve výjmečných situacích ( jako například konec přísně tajné atd i nepravidelné info... jinak víte, že já sem chodím i několikrát denně, ale fakt chce to změnu a propagaci at lidi ví, že tento web existuje protože podle návštěvnosti nedosahujete dobrých čísel....

Váš rádce, a příznivce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama