Novácký internet se zabalil do vánoční grafiky

9. prosince 2008 v 16:00 |  Internet
Uživatelé, kteří často navtštěvují portály tn.cz nebo nova.cz si mohli už zhruba před týdnem všimnout toho, že všechny stránky TV NOVA jsou zabaleny do szcela speciálního vánočního desingu. Jak vypadá a kde jej můžete najít, tak to se dozvíte v našem dnešním druhém článku.

Když vstoupíte na hlavní oficiální stránku TV NOVA, naleznete tu netradiční logo. To tvoří tradiční písmenka nva, jen písmenko o je místo loga nahrazeno speciální vánoční dekorací ve tvaru vánoční baňky, která se vyskytuje na vánočním stromečku.

Vyjímkou tomu nění ani na zpravodajském portále, kde naleznete hlavní logo, tedy obrázek, který symbolizuje přehrátí, jak je zabalený, stejně jako například dárek. Další podsekce stránek tn.cz tedy třeba podsekce Nova sport má zase vyrobenou speciální mašli, která leží na logu TV NOVA. V jednotlivých rubrikách se pak opět objevuje dárek.

Jedině na webu filmového kanálu Nova cinema vánoční ozdoba chybí, ne ale bezdůvodně, je to kvůli tomu, že Nova cinema slaví v těchto dnech první rok svého vysílání a tak je tomu uzpůsobena i grafická podoba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama