Nova uspěla ve dvou kategoriích v ankěte ELSA

15. prosince 2008 v 16:00 |  Novinky
Televize Nova uspěla v anketě Elsa, což je anketa, kde se vyhlašují v nejrůznějších kategoriích ty nejlepší programy v České republice. Záznam mohli diváci vidět v sobotu večer na veřejnoprávní televizi. Jaké jsou výsledky pro Novu ?

Nova vyhrála jako jediná komerční televize v České republice. A to hned ve dvou kategoriích. Tou první kategorii je nejlepší zahraniční seriál vysílaný v Česku. Ten vysílá televize Nova. Jestli si typujete, že onim seriálem je Dr. House, typujete správně. Tento seriál je oblíbený po celém světě a Nova je ráda, že jej může vysílat. Už příští pondělí uvede závěr čtvrté řady seriálu.

Další kategorií byla divacká cena za nejlepší film. Ten získal film, jehož je Nova koproducentem a mediálním partnerem, mimochodem jej můžete vidět na Nový rok v hlavním vysílacím čase. Ano, nejlepším film podle diváků je film Marie Poledňákové Jak se krotí krokodýli.

Byť je tato ankete známá, nedosahuje takové prestiže jako je například anketa Český lev nebo televizní ceny Tý Tý. Oboje se předávájí na jaře příštího roku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama