Nova spolupracuje s Unicef

30. prosince 2008 v 10:00 |  Novinky
Televize Nova se stala partnerem měsíce v měsíci prosinec. Partnerem se stala u společnosti Unicef. Jak Nova pomáhala právě v tomto měsíci, jak pomáhla v minulosti? Co je nadace Unicef a jak můžete pomoci i vy? Vše se dozvíte v dnešním článku.

Nova je partnerem Unicef již od roku 2005. Po dobu tří let až do roku 2007, pravidelně před Vánoci na její obrazovce běžel speciální díl pořadu Na vlastní oči, kde reportéři přinesli tři příběhy dětí z afrických zemí, kterým Unicef pomáhá.

Letos pomohla významně reportáží v pořadu Víkend, kde odvysílala vše podstatné o Unicef. V průběhu pořadu zobrazoval také kontaktní údaje a odkazy na dárcovské sms, které mohli diváci posílat. Posílat jej mohou i nyní.

Náš blog se také rozhodl pomáhat. Každý měsíc bude na konto Unicef zasílat 50 Kč. I když se může tato částka zdát malá, věřte že zachrání život mnoha dětem. Pomoci ovšem můžete i vy. Stačí, když vámi zvolenou částku pošlete na bankovní účet 123123123/0600, variabilní symbol: 55. Nebo můžete poslat dárcovskou SMS v hodnotě 30 Kč. 27 Kč bude připsáno právě pro Unicef.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama