Něco málo ze sledovnosti

10. prosince 2008 v 16:00 |  Novinky
V poslední době se výrazně zvyšuje sledovanost jak televize Nova, tak filmového kanálu Nova cinema, vyhledává si jej čím dál tím více diváků. Padl také rekord, ve sledovanosti Novy jen několik měsíců starý u Nova cinema se jedná o historický rekord.

Sledovanost televize Nova se v průměrné týdení sledovanosti dostala po dlouhé době přes 40 procent. Naposledy se tak stalo na jaře letošního roku. Tyto skvělé výsledky jsou zapříčinění zejména skvělými seriály, jako je Ordinace v růžové zahradě, Ulice nebo Comeback. Diváci mají také oblíbené zpravodajství pořady jako Televizní noviny, Odpolední televizní noviny, Víkend a Střepiny vévodí žebříčkům sledovanosti.

Co se týče sledovanosti filmového kanálu Nova cinema, tak tam jsou výsledky přimo fantastické, čísla se zvedají čím dál tím více. V kategorii 15-54, na kterou je Nova výhradně zaměřena se číslo sledovanosti přehouplo poprvé za dobu Nova cinema přes 1 procento. Sledovanost se však určitě zvýší a to od 15. prosince, kdy se zařazuje do zemského digitálního vysílání po bok TV NOVA.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama