Leoš Mareš i v příštím roce

7. prosince 2008 v 16:00 |  Novinky
Leoš Mareš, známý moderátor měl podle bulvárních informaci odejít z TV NOVA. Tato informace byla ale zcela mylná. Už v září totiž Leoš Mareš prozradil, že smlouvu má s Novou podepasnou až do června 2009.

Moderátor se bude i v příštím roce minimálně do června objevovat pravidelně každou sobotu v hudebním pořadu pro mládé - Eso. Navíc ještě pro diváky připravuje jeden speciální díl. Jako každý rok jej můžeme vidět v noci ze Silvestra na Nový rok. Tento rok si do studia mimo jiné pozve zpěvačku Lucii Bílou a jejího syna, tento speciální díl doplní také speciální videoklipy, které jako každý rok budou ty nejlepší z uplynulých let.

V příštím roce jej můžete také vidět jako moderátora při předávání cen za nejlepšího muže, ženu a pořad televize Nova za uplynulý rok 2008. Bude tedy moderovat prestižní anketu ANNO 2008, který se na televizních obrazovkách objeví někdy v průběhu ledna.

Nova také ke svým 15. narozeninám, které oslaví 4. února připravuje velkou show, na té by se měl pravděpodobně objevit Mareš také, zatím nevíme podrobnosti o tom, jak bude celý pořad vypadat, ale doufáme, že se tutu informaci brzy dozvíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama