Co v programu zůstvá i v roce 2009 (1. část)

29. prosince 2008 v 16:00 |  Novinky
Už za prá dní přivítáme nový rok 2009. Co vše nám přinese neumí zatím nikdo říci, my vám ale na našem blogu nyní přineseme 1. část toho, na co se můžete těšit v následujicím roce. Celý tento cyklus jsme rozdělili do tří částí. Nejdříve se podíváme, co zůstává v off-time, pak se podíváme na prime-time a také na původní formáty.

Dnes se podíváme na to, jaké projekty zůstávají v off-time. Jedná se tedy o čas od rána až do podvečerního programu. Zůstává tu téměř vše, ale pojďme se na to podívat podrobně.

Hned ráno bude i v roce 2009 pořad Snídaně s Novou. Následovat bude i Stefanie - nový začátek. Po ní bude následovat nějaký film. Od 5. ledna zhruba v 11:30 uvidíte reprízu třetí řady seriálu Odložené případy. Pokračovat budou i seriály Můj přítel Monk, Lenssen & spol., Pohřešovaní a Kobra 11. Dále pak Hvězdná brána a Zákon a pořádek: Zločinné úmysly.

V 17:00 to budou Odpolední televizní noviny. Následovat bude i třetí řada Kriminálky Miami. V sobotním a nedělním off-time se vůbec nic nemění, dívat se můžete na vše, co jste mohli vidět v loňském roce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama