52. týden

21. prosince 2008 v 10:00 |  Next week
V tomto roce dnes naposledy máme tady vydání Next week. Tentokrát se dozvíte vše podstatné, co uvidíte na televizní obrazovce Nova v 52. týdnu roku 2008. Už za týden si prozradíme 1. týden nového roku. Nejdřívě jdeme ale na ten starý.

Přesto, že během vánočních svátků Nova nasadila spoustu pohádek, našlo se tu místo na nějaké seriály. Jsou to ovšem pouze reprízy. Hned první seriál začíná v pondělí 22. prosince - jedná se o pohádkový seriál Princezna ze mlejna. Ve stejný den odpoledne se pak dívejte na třetí řadu seriálu Můj přítel Monk. 28. prosince si pak Nova nachystala čtvrtou řadu seriálu Mrtvá zóna.

Z filmů si Nova nachystala na poslední den roku celkem 5 premiér. Už na Vánoce, tedy 24. prosince v 13:10 uvidíte koprodukční film Zakletá Ella, ve 20:00 pak premiéru americké komedie Vánoce naruby. Na druhý svátek vánoční se určitě dívejte na americkou komedii Moje krásná čarodějka ve 20:00, hned po ní to bude americko-britský film Match Point: Hra osudu. 27. prosince si nenechte ujít premiéru legendárního filmu Hrbáč ve 12:20.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama