50. týden

7. prosince 2008 v 10:00 |  Next week
Máme za sebou první prosincový týden, ve kterém se na obrazovce objevili nějaké nové seriály a po týdnu tu je další vydání Next week. V tomto vydání toho příliš nebude, protože Nova si ke konci roku dává menší oddech a připravuje se na Vánoční svátky a také na nový rok, přesto se tu něco objevilo.

Ze seriálů pro příští týden toho bude méně, na Nově se už zítra večer můžete ve 20 hodin těšit na premiérovou dvanáctou řada německého seriálu Kobra 11. Na Nova cinema se pak od 10. proisnce můžete těšit na reprízu North Shore a od 12. prosince na reprízu seriálu Raymonda má každý rád.

Co se týče filmové nabídky, na příští týden jsou pro vás připraveny celkem 3 premiérové filmy. Už v sobotu večer se můžete těšit na německo-britský horor s názvem Bloudění v temnotách, sledovat jej můžete ve 23:50. V neděli ráno se můžete těšit již na vánoční americký film, který se jmenuje Vánoce trochu jinak, dívejte se už v 8:25. Kanadský film je nachystán také na nedělní odpoledne po pořadu To nevymyslíš, ve 13:10 sledujte Polibek pod jmelím.

Už zítra také můžete sledovat další díl pořadu Víkend, tentokrát s mottem Pomáhat a chránit. Už v sobotu se také můžete těšit na předávání Českého Slavíka 2008, dívejte se už ve 20:00 na Nově.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama