Prosinec 2008

České filmy na Nova cinema

1. prosince 2008 v 16:00 Nova Cinema
Stejně jako v měsíci listopadu se můžete i v prosinci těšit na české filmy a to na filmovém kanálu Nova cinema. Vídět je můžete vždy v neděli k večeru. Jaké filmy jsou připraveny na prosinec, prozradíme, že to nejsou jen kriminálky.

Poslední kriminální film můžete vidět už tento týden v neděli, tedy 7. prosince, nese název ZLATÉ RYBKY, hlavní roli v tomto filmu ztvárnili například Radovan Lukavský, Oldřich Vázner nebo Jan Kanyza.

O týden později 14. prosince můžete sledovat český romantický film z roku 1979. Jmenuje se LÁSKY MEZI KAPKAMI DEŠTĚ a hlavní role v tomto filmu ztvárňují Vladimír Menšík, Lukáš Vaculík nebo Zlata Adamovská.

Posledním filmem, který Nova cinema uvede 21. prosince bude film z roku 1984 a sice film LÁSKA Z PASÁŽE, ve kterém si hlavní role zahrál například Lukáš Vaculík, Vladimír Dlouhý nebo Marek Vašut.Co nového v prosinci (1. část)

1. prosince 2008 v 10:00 Novinky
A je to tady, začal nám nový měsíc a to poslední v tomto roce - prosinec. Včera byla první adventní neděle a za tři týdny tu máme Vánoce. Co nás ale vše zajímavého čeká v prosinci na Nově, na Nova cinema a na portálu tn.cz, to se dozvíte ve dvou článcím věnovaných právě této problematice.

Právě dnes je to jeden rok, co začal vysílat druhý kanál televize Nova a sice kanál Nova cinema. Jedná se filmový kanál, který je věnován většinou filmů, ale také seriálů, které jsou na této stanici velice oblíbené.

Už 13. prosince na nás čeká galavečer u příležitosti předávání cen Český Slavík, včerem bude tentokrát provázet Težkej Pokondr, těšit se můžete na spoustu zábavy, ale také krásných písní v podání těch nejvěštích českých interpretů.

Do 15. prosince můžete na portálu tn.cz soutěžit ve velké vánoční soutěži o 99 cen. Stačí, když odpovíte na jednoduchou otázku, která zní: Kdo má má svátek na Vánoce, a ceny mohou být vaše.

POKRAČOVÁNÍ ZÍTRA....