Prosinec 2008

Odehrálo se v roce 2008 (2. část)

31. prosince 2008 v 16:00 Novinky
Už dopoledne jsme na našem blogu začali rekapitulaci roku minulého. Co všechno nám přinesl starý rok? V první části jsme se podívali na první pololetí, tedy zhruba od začátku roky do prázdin. Teď se koukenem, co se dělo dál.

Po prázdinách se na obrazovce Novy téměř kompletně předělal televizní program. Začalo spoustu nových projektů, které se líbili. Sledovanost Novy se okamžitě raketově zvedla až na historické hodnoty.

Začali nové projekty jako Comeback, Kriminálka Anděl, Přísně tajné a Soukromé pasti. Odstartovali také nové díly Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice nebo Pojišťovny štěstí. Některé vydrží i do příštího roku, některé už však skončili.

Během podzimu se dočkal změny i portál televize Nova, který si po několika letech dopřál nový kabát. Je nyní dalko modernější, vybavenější a videa si mohou diváci přehrávat v mnohem vyšší kvalitě, mnohdy srovnatelné s televizní kvalitou.

Na podzim také začala vysílat přeměněná stanice - Nova sport, která dostala nové znělky a grafický desing. Připojila se tedy ke kanálům Nova a Nova cinema - tento kanál se dočkal také změny, diváci jej mohou naladit i v zemském pozemním vysílání.

Odehrálo se v roce 2008 (1. část)

31. prosince 2008 v 10:00 Novinky
Dnes máme poslední den v roce 2008 a je čas si ho celý postupně zrekapitulovat. Dělá se to ve všech věcech na celém světě a bude se to dít v průběhu dnešního dne ve dvou článcích i u nás na našem blogu. Co tedy přinesla 1. část roku 2008?

První minuty roku 2008 jste s Novou mohli oslavit buď u televizních obrazovek nebo přímo na Václavském náměstí, kde Nova pořádala Mejdan roku z Václaváku. Na scénu také nastoupil Leoš Mareš a jeho Novoroční Eso.

V průběhu ledna se na obrazovkcáh Novy nedělo zase nic tak významného. Zato o měsíc později to začalo být o něco zajímavější. Na Nově odstartoval megaprojekt X-Faktor, který splodil nejednu hvězdu. Moderátorem celé této akce byl znamenitý a bezpochyby jeden z nejlepších moderátorů v Česku - Leoš Mareš. Vítězem prvního ročníku se stal Jiří Zonyga.

V tom samém měsíci se předávali ocenění za nejlepší film, muže, ženu a pořad TV NOVA. Ano byla to anketa Anno. Sledovat jste jej mohli z pražského Karlína, kde Nova vysílal v prime-time přímý přenos.

V květnu 2008 také odstartoval dlouhoočekávaný projekt Novy. Odstartoval zpravodajsko-zábavný portál tn.cz, který si po prvotních peripetiích našel svoje věrné uživatelé, které jej pravidelně navštěvují.

Celé jaro jste mohli také sledovat oblíbené seriály Ordinace v růžové zahradě 2 a nekonečný seriál Ulice. Poslední díly jste mohli vidět v červnu, kde se ateliéry zavřely a natáčení přestalo až do půlky prázdnin.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...

Shrnutí měsíce - prosinec 2008

30. prosince 2008 v 16:00 Shrnutí měsíce
Tento měsíc o den dříve vám přinášíme prvidelné shrnutí měsíce. Tedy vše podstatné v jednom článku. Co nám přinesl měsíci prosinec? No věřte, že toho není málo, vybrali jsme pro vás to nejzajímavější.

Druhý kanál televize Nova, kanál Nova cinema, začal vysílat digitálně. Tedy přesunul se kromně satelitního vysílání také do pozemního digitálního (DVB-T). Od této chvíle může tento kanál sledovat téměř polovina České republiky.

Zpravodajský portál tn.cz se spolu s ostatními weby Novy zabalil do vánočního vydání, stalo se tak na začátku prosince. Na webu tn.cz se také během prosince kolnali zajímavé koncerty hvězd, které přilákali více než sto tisíc diváků.

Novou moderátorku přivítaly Televizní noviny. Michaela Ochotská je novou náhradou po Lucie Borhyové, která je na mateřské dovolené.

V prosinci se také konala anketa Zlatý Slavík, kde opět vyhrál Karel Gott. V kinech můžete vidět 3 filmy, kterým se stala Nova partnerem. Připravují se také nové projekty, souhrn všech projektů, které jsou již známy, vám přineseme v některém z dalších vydání.

Zítra můžete ve dvou článcích zhodnotit uplynulý rok 2008. Podíváme, co se důležitého dělo na Nově a jejich dalších stanicích. To nejdůležitější vám přineseme v tradičních časech v 10:00 a v 16:00.

Nova spolupracuje s Unicef

30. prosince 2008 v 10:00 Novinky
Televize Nova se stala partnerem měsíce v měsíci prosinec. Partnerem se stala u společnosti Unicef. Jak Nova pomáhala právě v tomto měsíci, jak pomáhla v minulosti? Co je nadace Unicef a jak můžete pomoci i vy? Vše se dozvíte v dnešním článku.

Nova je partnerem Unicef již od roku 2005. Po dobu tří let až do roku 2007, pravidelně před Vánoci na její obrazovce běžel speciální díl pořadu Na vlastní oči, kde reportéři přinesli tři příběhy dětí z afrických zemí, kterým Unicef pomáhá.

Letos pomohla významně reportáží v pořadu Víkend, kde odvysílala vše podstatné o Unicef. V průběhu pořadu zobrazoval také kontaktní údaje a odkazy na dárcovské sms, které mohli diváci posílat. Posílat jej mohou i nyní.

Náš blog se také rozhodl pomáhat. Každý měsíc bude na konto Unicef zasílat 50 Kč. I když se může tato částka zdát malá, věřte že zachrání život mnoha dětem. Pomoci ovšem můžete i vy. Stačí, když vámi zvolenou částku pošlete na bankovní účet 123123123/0600, variabilní symbol: 55. Nebo můžete poslat dárcovskou SMS v hodnotě 30 Kč. 27 Kč bude připsáno právě pro Unicef.

Co v programu zůstvá i v roce 2009 (1. část)

29. prosince 2008 v 16:00 Novinky
Už za prá dní přivítáme nový rok 2009. Co vše nám přinese neumí zatím nikdo říci, my vám ale na našem blogu nyní přineseme 1. část toho, na co se můžete těšit v následujicím roce. Celý tento cyklus jsme rozdělili do tří částí. Nejdříve se podíváme, co zůstává v off-time, pak se podíváme na prime-time a také na původní formáty.

Dnes se podíváme na to, jaké projekty zůstávají v off-time. Jedná se tedy o čas od rána až do podvečerního programu. Zůstává tu téměř vše, ale pojďme se na to podívat podrobně.

Hned ráno bude i v roce 2009 pořad Snídaně s Novou. Následovat bude i Stefanie - nový začátek. Po ní bude následovat nějaký film. Od 5. ledna zhruba v 11:30 uvidíte reprízu třetí řady seriálu Odložené případy. Pokračovat budou i seriály Můj přítel Monk, Lenssen & spol., Pohřešovaní a Kobra 11. Dále pak Hvězdná brána a Zákon a pořádek: Zločinné úmysly.

V 17:00 to budou Odpolední televizní noviny. Následovat bude i třetí řada Kriminálky Miami. V sobotním a nedělním off-time se vůbec nic nemění, dívat se můžete na vše, co jste mohli vidět v loňském roce.

Pojďte do kina na filmy TV NOVA !

29. prosince 2008 v 10:00 Novinky
Televize Nova se v tomto roce stala partnerem hned několika desítek filmů. Vy jste jej mohli nejdříve vidět v kinopremiéře potom na DVD a za pár měsíců a let se dostanou i na televizní obrazovku. V dnešním článku vás pozveme na tři české filmy, které se pravě v těchto dnech vysílají v kinech.

Zpříjemněte si poslední dny roku 2008 nějakým filmem. Můžete samozřejmě vyrazit i v prvních minutách a dnech roku nového. Jaké filmy Nova má? Snaženky a machři po 25 letech, Nestyda a film Vy nám taky šéfe!

Sněženky a machři po 25 letech je typický český film, který je volným pokračování staršího filmu Sněženky a machři. Ve filmu se opět představí staří známý. Mezi herci to tedy bude například Michal Suchánek, Radoslav Brzobohatý nebo Václav Kopta.

Nestyda je dalším filmem s pera Michaela Viewega, který s Novou spolupracoval již na filmech Román pro ženy a Účastníci zájezdu. V hlavních rolí se můžete těšit na Jiřího Macháčka, režii si vzal na povel Jan Hřebejk.

Vy nám taky šéfe! je komedie Novy, v tomto moderně natočením filmu se můžete těšit na souhru několika špičkových hereckých tváří. Mezi nimi je třeba Iva Janžurová, Václav Vydra, Jan Zadražil nebo Sandra Nováková.

Novoroční Eso a koncert Monkey Business

28. prosince 2008 v 16:00 Novinky
V dnešním posledním článku se podíváme na to, co uvidíte na Nově v prvních minutách Nového roku, máme pro vás přesně to, co bude na Nově od první sekundy Nového roku 2009. Pojďme se spolu na vše podívat.

Jak již víte, od dvaceti hodin dne 31. prosince, čili na Silvestra můžete sledovat velkou show - Mejdan roku z Václaváku. Ten bude trvat celkem čytři hodiny s menším reklamními a speciálními pauzami na zvláštní vydání pořadů Novy.

Přesně o půlnoci se můžete těšit na velký ohňostroj připravený TV NOVA, následně bude pronesen speciální Novoroční projev, určitě se dívejte, protože ten, kdo jej pronese bude Ozzák ze seriálu Comeback. Hned po novoročním projevu je připravena speciální Alfa Gospel Praises ze Zábřehu na Moravě, který zaspívá národní hymnu.

Zhruba čtvrt hodiny po půlnoci do programu vstoupí Leoš Mareš s jeho Novoročním Esem. Hosty budou Lucie Bílá se synem Filipem. Lucie je v novoročním Esu již podruhé, byla tu zde před dvěma lety společně s Josefem Vojtkem ze skupiny Kabát.

Po novoročním Esu přesně v 1:30 se určitě dívejte na obrazovku Novy, bude tu totiž velký koncert legendární skupiny Monkey Business v čele se zpěvákem Matějem Ruppertem.

1. týden

28. prosince 2008 v 10:00 Next week
Týden se opět s týdnem sešel a my to pro vás na našem blogu máme další vydání Next week. Tentokrát se podíváme, co si pro nás Nova nachystala na přelom roku 2008 a 2009. Podíváme se, co připravila v týdnu s pořadovým číslem 1.

Ze seriálové nabídky se jedná pouze o tři animované seriály, an které se můžete těšit v sobotu. Hned tím prvním je dobrodružný seriál Spiderman - toho uvidíte v premiéře. Těšte se také na reprízu Myšáka Stuarta Littlea. Premiérově uvidíte také seriál 3-2-1 Tučňáci.

Z filmové nabídky je toho tentokrát opravdu spousta, Nova si na tento týden připravila celkem 12 premiérových filmů, což je nejvíce v dějinách našeho blogu. Pojďme se tedy na všechny filmy podívat postupně.

Hned v pondělí v 15:25 se těšte na americký animovaný film Příšerky s.r.o. Ve 20:50 se určitě dívejte na skvělou francouzkou komedii s názvem Drž hubu! V úterý večer ve 23:10 se nezapomeňte dívat na filmovou podobu muzíkálu USA Chicago. Na Nový rok ve 22:45 si pro vás Nova nachystala premiéru filmu Zkrocená hora. O den později, hned v 1 hodinu ráno si nenechte ujít amerikcá thriller Menší zlo.

3. ledna odpoledne ve 13:55 je pro vás připravena americká komedie s názvem Dvě tváře lásky. Ve 20:00 se dívejte na americký film 10 důvodů, proč tě nesnáším. Na neděli má Nova nachystáno již od rána. V 8:15 se dívejte na závěr dobrodružného filmu Kráska a pirát. Ve 13:20 je tu paj americký film Tohle u nás neděláme. V 16:10 se dívejte na americký film Holky z lepší společnosti, hned potom následuje francouzský film Belphegor - Fantom Louvru. Přesně o půlnoci uvidíte kanadský thriller Krutá vášeň.

Ve středu si určitě na Nově nenechte ujít Mejdan roku z Václaváku 2008. Na Nový rok pak sestřih toho nejzajímavějšího, co přinesl uplynulý rok v pořadu Střepiny 2008.

PF 2009 - pošlete i vy !

27. prosince 2008 v 16:00 Zajímavosti
Na našem blogu jsme pro vás připravili krásné novoroční přání, které můžete pomocí mailu poslat vašim známým nebo blízkým. Protože jsme blog o TV NOVA, toto novoroční přání bude mít přesně tento motiv.

Je to velmi jednoduché, stačí, když si tento obrázek zkopírujete a pošlete pomocí mailu komukoliv chcete. Je to velmi jednoduché a my doufáme, že vaše známé toto přání potěší.

Na obrázku jsou k vdiění hlavní motivy televize Nova - hlavní projekty, kterými se zabývá (Nova, Nova cinema, Nova sport, tn.cz a nova.cz), zmíněno je také, to že v příštím roce oslaví televize Nova své 15. narozeniny.


Dr. House - v lednu zpět na Nově

27. prosince 2008 v 10:00 Novinky
Určitě se mezi čitateli tohoto blogu najde někdo, kdo je fanouškem amerického kultovního seriálu Dr. House. Tento seriál se stává v Česku, ale i v zahraničí čím dál tím více populární. Jak to bude s tímto seriálem v příštím roce, můžeme se na něj těšit ?

Odpověď zní ANO. Tento seriál můžete vidět každé pondělí i v roce 2009. Kdy? Nalezenete jej v programu vždy, jak byl vysílán doposud, tedy hned po pořadu Víkend. Vysílání je naplánováno na 22. hodinu.

Diváci se mohou těšit od 13. ledna na reprízu třetí řady tohoto seriálu. Nova ale jedná s distributorem o nákupu a dabingu premiérové řady. Doposud jste mohli na Nově vidět čtyři řady, ta poslední premiérová skončila nedávno svým 16. dílem.

V USA se nyní v těchto dnech vysílá premiérová pátá řada seriálu. Zatím je odvysíláno jedenáct dílů. Už za chvíli však seriál Dr. House oslaví svou jubilejní stou epizodu.

DR. HOUSE III. OD 13. LEDNA KAŽDÉ PONDĚLÍ NA NOVĚ

Připravuje se pořad o hubnutí

26. prosince 2008 v 16:00 Novinky
Již včera jsme vás informovali tom, že Nova připravuje nový seriál s názvem Okesní přebor, natočen je ovšem jen pilotní díl. My pro vás v dnešním článku máme další novinku, která by se na Nově mohla už brzy objevit.

Po vzoru veleúspěšných pořadů, které jsou ve světě se Nova rozhodla, že bude připravovat novou show o hubnutí. Zatím nejsou známy podrobnosti, není ani jasné, jaký pořad si v zahraničí vybrala, možná se plánuje zcela nový odlišný formát.

Jako tradičně je už znám pracovní název z kterého můžeme leccos usuzovat, není však jistý na sto procent. Název zní Jez a hubni ! Podařilo se nám získat zatím velice neoficiální zprávu a to takovou, že kandidátkou na moderátorku by se měla stát Ivana Chýlková.

Zda-li vše klapne a my se pořadu dočkáme je zatím ve hvězdách, zatím se musí natočit pilotní díl, který musí oběhnout kolečko po vedení a divácích, tak jak to u pořadů a seriálů na Nově bývá.

Sněženky a machři po 25 letech se líbí

26. prosince 2008 v 10:00 Novinky
Pokračování kultovního filmu, který se do kin dostal teprve před nedávnem předčil všechna očekávání a dostal se na první příčky návštěvnosti v kinech. Jak se líbí nový film Sněženky a machři po 25 letech?

Nova se stala speciálním mediálním partnerem filmu. Upoutávky jste mohli na obrazovce vidět již od dob, kdy se uvedl film do kin, čili 18. prosince. Návštěva snímku za první víkend byla obrovská. Byla dokonce tak velká, že předčila i návštěvnost filmu Rafťáci.

Film si nenechalo ujít přesně 106 800 diváků a stal se tak druhým nejlépe navštěvovaným filmem v novodobé historii. Filmem, který jej předčil je film Vratné lahve, kterým se stala Nova opět mediálním partnerem.

Televize Nova chystá do budoucna opět další spolupráce s režiséry. Těšit se tedy můžete na další české filmy. O všem vás budeme samozřejmě informovat na našem blogu.

Nova připravuje další seriál

25. prosince 2008 v 16:00 Novinky
Pravidelně vás na našem blogu informujeme o novinkách, které Nova chystá na dalších několik sezón, jedná se pouze o alternativy a spousta z nich se nikdy nemusí na obrazovkách objevit, dnes tu pro vás máme další projekt.

Tentokrát se jedná opět o seriál. Zatím není jasné kolik bude mít tento seriál dílů, jasný už ale je pracovní název projektu, který by z velkou pravděpodobností mohl být i konečný. Celý seriál se bude nejspíš jmenovat Okresní přebor.

Jak už název trochu napovídá, bude se jednat o příběh zasazený do venkovského fotbalového týmu. Dokonce už je známá i jedna z hlavních postav tohoto seriálu a to Luděk Sobota. Mezi dalšími by se měl objevit i Ondřej Vetchý nebo Táňa Vilhelmová.

Před časem se natáčel pilotní díl tohoto seriálu, zda se dostane až k divákům není jasné. Nejdřív jej musí vidět zkušební diváci a vedení televize. Spekuluje se ale o tom, že by se seriál měl na obrazovce objevit už v příštím roce.

Nový televizní spot už dva dny !

25. prosince 2008 v 10:00 Novinky
Pozorní diváci televize Nova si jistě všimli, že na Nově se objevilo něco zcela nového. Tato novinka se objevila v Česku poprvé, i když už některé televize měli možnost nasadit tuto novinku. O co se jedná, pojďme se na to podívat.

Novinka se objevuje už druhý den pravidelně po Televizních novinách, těsně před Sportovními novinami. Jedná se upoutávku na večerní programi všech tří televizí - Nova, Nova cinema a Nova sport.

Podle reakce diváků se to líbí a dokáže spolehlivě informovat o večerním programu. Tento televizní spot trvá jen několik vteřin a nahradil téměř hlavní upoutávkový spot na večerní televizní program hlavní Novy.

Nova tento spot nasadila hlavně kvůli tomu, aby nalákala ještě více diváků ke svým třem kanálům, o Vánocích totiž u televizních obrazovek setrvává více lidí a Nova má možnost nalákat více diváků na svůj speciální vánoční program.

Vánoční reklamy i v rádiu

24. prosince 2008 v 16:00 Novinky
Televize Nova je známá také tím, že nedělá příliš velké mediální kampaně v časopisech, novinách nebo třeba v rádiích. Na vánoční svátky ale udělala malou vyjímku, kterou dělá jen několikrát do roka. Nasadila speciální vánoční znělky.

Příprava těchto znělek začala už dávno, teprve na začátku měsíce prosince, to se ve studiích televize Nova namlouvali hlavní perly vánočního podvečera a večera. Existují celkem dvě varianty znělek.

Ta první informuje o předvečerním programu: Od 17:00 začínají Televizní noviny, od 17:15 pak mimořádně zavítají k nám divcákům hrdinové seriálové Ulice.

Další znělka je pak na večerní program. Od 18:10 je zo Shrekoleda, 18:35 pak legendární pohádka Tři oříšky pro Popelku. Ve 20:00 se těšte na pohádku Vánoce naruby a od 21:40 Nova vysílá americký romantický film A co když je to pravda?.

Krásně prožití svátků přeje www.televizenova.blog.cz

Veselé Vánoce 2008

24. prosince 2008 v 10:00
Právě v těchto chvílích bychom měli prožívat ty nejhezčí svátky v roce - Vánoce. Ty letošní mají na konci osmičku. V tomto vánočním článku se bohužel nedozvíte nic nového o televizním vysílání Novy, zato bychom vám chtěli popřát vše dobré.

Už pátý měsíc jsme s vámi, den co den pro vás chystáme ty nejzajímavější a nejnovější novinky kolem vysílání televize Nova, Nova cinema a nově i Nova sport. Do budoucna nám přibude i další stanice a sice MTV.

Za celý náš blog bychom vám chtěli popřát to nejlepší prožití vánočních svátků, bez komplikací a s pohodou. Doufáme, že si co nejčastěji zapnete právě televizi Nova nebo filmový kanál Nova cinema, ani sportovní sport Nova sport doufá, že během vánočních svátků nepříjde o svoje diváky.

Už od 16:00 budeme opět pokračovat v dalších článcích, připravujeme toho opět spousta a v několik málo dnech se máte na co těšit, novinek je spousta.

* Jak jste si jistě všimli, náš blog prošel během vánočního dopoledne změnou. Doufáme, že vás tento vánoční dárek od nás potěšil. Můžete napsat do komentáře, co se vám líbí a co byste zlepšili.

Reprízy zábavných pořadů v neděli

23. prosince 2008 v 16:00 Novinky
Před nedávnem jste si v našem článku mohli přečíst, že od 18. ledna uvede Nova speciální vydání pořadů, ve kterých připomene uplynulých patnáct let vysílání bezpochyby nejsledovanější televizní stanice v České republice.

Aby si diváci připomněli i tvorbu, kterou Nova vyráběla v prvních letech vysílání, na nedělní dopoledne se Nova rozhodla nasadit speciální archivní pořady, které bude v repríze uvádět. Na našem blogu se nyní dozvíte, jaké pořady uvidíte již 18. ledna.

Protože večer 18. ledna uvidíte prvních několik let Novy v dopoledním archívu se můžete těšit na pořad Zlatíčka. V tom si moderátor Václav Postránecký pozve do studia Tomáše Etzlera, tedy herce z Pojišťovny štěstí.

Dalším pořadem bude jeden z dílů oblíbených bavičů Adély a Dalibora Gondíkových, ano jak jistě tušíte jedná se o pořad Go-Go šou. Bude to jedno z divácky nejúspěšnějších vydání.

Co chystá na druhou neděli se dozvíte už brzy na www.televizenova.blog.cz

Vánoční hit Snídaně s Novou

23. prosince 2008 v 10:00 Novinky
Zhruba před čtrnácti dny natočil tým moderátorů Snádaně s Novou vánoční videoklip na pražském Staroměstském náměstí. Den předem natočili v hudebním studiu také vánoční píseň, za uplynulé dny se vše ves střižně zkompletovalo a výsledek je na světě.

Celkem šest moderátorů pod vedením zkušeného šéfa Snídaně s Novou se na to vrhli na začátku měsíce prosince. Celá akce proběhla ve velmi rychlém čase, napsání textu, natočení hudby a videa trvalo pouhé tři dny.

Hudební soubor má délku necelé tři minuty a diváci si jej mohou stáhnout na portálu tn.cz a to už od včerejšího dne. Nyní je na řadě videoklip, ten jako první mohli vidět diváci v dnešním speciálním vydání pořadu Snídaně s Novou.

Pokud jej nestihnete, stáhnout si je můžete samozřejmě na portálu tn.cz, vidět jej můžete také ve speciálním novoročním Esu, na které se můžete těšit na Nový rok po Mejdanu roku z Václaváku.

Koncerty na tn.cz sleduje spoustu lidí

22. prosince 2008 v 16:00 Internet
V sobotu a v neděli večer připravil internetový portál tn.cz pro svoje uživatele dva báječné koncerty. Zvýšil se počet uživatelů a vypadá to, že tn.cz přišlo na to, co se divákům líbí, jak to tedy přes víkend vypdalo ve světě internetu.

Už v sobotu, pokud jste klikli na portál tn.cz jste mohli sledovat vystoupení první České SuperStar Anety Langerové, ta spolu se svými hosty vystoupila a vy jste ji mohli vidět on-line. Koncert si nenechalo ujít více než deset tisíc uživatelů.

To v neděli vystřídala Anetu Langerovou legendární hudební skupina v čele s Lou Fanánkem Hagenem a sice Tři sestry. Spoustu fanoušků se na tento koncert těšilo a sešlo se jich několik tisíc.

Portálu tn.cz se v poslední době zvyšuje návštěvnost a není to zapříčiněno pouze skvělými on-line koncerty, k vidění tu jsou například aktuální zprávy nebo aktuální sněhová situace téměř po celé Evropě.

Kobra 11 na Nova cinema - od 1. řady !

22. prosince 2008 v 10:00 Nova Cinema
Máte-li rádi německý kriminální seriál Kobra 11 určitě váš potěší od ledna televize Nova cinema. Startuje totiž od prvních epizod tohoto bez pochyby nejslavnější seriálu z němedcké koprodukce v čele s dálniční policii.

Od 10. ledna, kdy kanál Nova cinema začíná z vysíláním, můžete sledovat sledovat tento velice napínavý seriál celkem ve třech provedení. Od první řady si seriál připomenem na Nova cinema v sobotu a v neděli.

Ve všední den se pak těšte na reprízu páté řady na televize Nova v odpoledních hodinách. Těšit se můžete také na premiérovou dvanáctou řadu, kterou Nova vysílá vždy v pondělí ve dvacet hodin.

Vybrat si tedy nyní můžete. Týdně pak sledujte deset epizod a to z důvodu, že Nova cinema bude vysílat v sobotu a v neděli dva díly.

KOBRA 11 - 1. ŘADA OD 10. LEDNA NA NOVA CINEMA