Vánoční program (1. část)

19. listopadu 2008 v 10:00 |  Novinky
I když máme teprve polovinu měsíce listopadu, na našem blogu se dozvíte první informace o Vánočním schéma, které bude jako tradičně patřit především pohádkám. Televize Nova si toho pro vás připravilia spousta, na co se můžete těšit hned 24. prosince si prozradíme v dnešním prvním článku.

Během dne se můžete těšit na nádhernou pohádku, kterou má pod taktovkou režisér Zdeněk Troška, jak už mnozí tušíte jedná se o jeho první pohádku a sice O princezně Jasněnce a létajícím ševci. V ní si zahrála hlavní roli například Helena Růžičková.

Tradiční vánoční pohádka, kterou jste mohli vidět i v minulém roce bude i pohádka s Libuší Šafránkovou, ano jsou to Tři oříšky pro Popelku, kterou Nova uvede na Štědrý den v podvečer.

Nebude ovšem chybět ani premiéra, kterou uvidíte večer. Letos se bude jednat o premiéru amerického filmu s názvem Vánoce naruby. Už za několik málo dní vám prozradíme program na další vánoční dny včetně Silvestra a Nového roku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klokan klokan | 19. listopadu 2008 v 10:48 | Reagovat

Zdravím autory blogu,

a doporučuji jim, aby zaměřili svou pozornost na 1. komentář u článku o 12 dílu seriálu "Kriminálka Anděl". Tím by měly přestat existovat veškeré fámy ohledně KA.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama