V listopadu ještě jeden film

16. listopadu 2008 v 16:00 |  Novinky
Už zítra můžete sledovat další premiérový film, kterým je koproducentem TV NOVA, v měsíci listopadu ale uvidíte ještě jeden český film. Který to bude? Tak to se dozvíte v našem dnešním posledním článku.

Za necelých čtrnáct dní v sobotu 30. listopadu, tedy poslední listopadový den, se můžete těšit na další skvělý český film, kterým se stala mediálním partnerem TV NOVA. Film měl v kinech premiéru letos v lednu a více než deset měsíců od premiéry je tady.

Film, který Nova uvede se jmenuje Svatba na bitevním poli, vy kteří jste jej už mohli zhlédnout v kině určitě budete souhlasit s tím, že tento film od skvělého režiséra Dušana Kleina je typická česká komedie. Báječné scény, skvělé dialogy.

Scénáře se ujmula ta samá žena, co píše role pro seriál Pojišťovna štěstí - Eva Papoušková. Když se letos vysílal film v kině, měl veliký úspěch a my doufáme, že úspěch bude mít i na televizních obrazovkách. Už za týden se na našem blogu dozvíte, o čem tento film je a na koho se můžete těšit v hlavních rolích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama