Tomáš Krejčíř - do Ordinace ?!

7. listopadu 2008 v 16:00 |  Ordinace v růžové zahradě
Už včera se diváci Ordiance v růžové zahradě mohli rozloučit se seriálovou postavou Alešem Čížkem v legendárním seriálu. Ladislav Potměšil, který jej hraje ze seriálu odešel a už se nikdy nevrátí. Scéna, kdy Aleš Čížek umírá se natáčela někdy na začátku září. Od té doby se v seriálu leccos změnilo.

Díly, které se natáčejí nyní, tedy v listopadu jsou díly, které se budou vysílat ze začátku nového roku. Do Ordinace postupně přibude několik nových postav. Už na konci listopadu se můžete těšit na doktorku, kterou si zahraje Milena Steinmasslová.

Nyní ale na povrch vypluli skutečnosti, že se má do seriálu vrátit hrdina Tomáš Krejčíř. Ten má obsadit místo po Martinu Trnavském, který seriál po novém roce také opustí. Tomáš Krejčíř, se z konkurenční televize přetransformoval na Novu. Moderuje zde ranní pořad Snídaně s Novou.

Zda bude v Ordinaci opravdu hrát, tak na to si musíme počkat, reálné to opravdu je a překážek, proč by tomu tak být nemělo je velice málo. Určiutě se ale můžeme těšit ještě na spoustu zajímavých zvratů v našem seriálu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama