Točí se Pojišťovna štěstí 5

22. listopadu 2008 v 16:00 |  Novinky
Přestože se v televizi vysílá teprve čtvrtá řada seriálu Pojištovna štěstí, štáb spolu s herci už nyní připravuje a natáčí páté pokračování tohoto oblíbeného seriálu, který se na televizních obrazovkách drží více než čtyři roky.

Poprvé jste jej mohli vidět v roce 2004, od té doby už uběhl dlouhý čas a v Pojišťovně se leccos změnilo. Co ale uvidíte v dalším pokračování? I když jsou natočeny jen některé záběry nové řady, scénáře jsou napsány, na co se můžete těšit za rok?

Velký románek zde sehraje paní Kekulová, i když se jedná o ženu v trochu větším věku, přesto nechce jen tak sedět a čekat na smrt, podle scénáristky Evy Papouškové ji čeká velkolepá svatba a koho si vezme, onim vyvoleným bude hrobník.

Ze seriálu vypadává jedna hlavní postava a to Alena Antalová, ta se na vlastní žádost rozhdola, že ze seriálu odejde a Jiřímu Adamcovi nezbylo nic jiného než souhlasit, roli zde zaručenou bude mít Tomáš Etzler, jehož role bude opět velká.

Těšit se můžete i na Petra Nárožného, přibude ještě plno nových postav, jaké to budou, tak na to si musíte ještě chvíli počkat, vysílat se bude až na podzim příštího roku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 22. listopadu 2008 v 18:12 | Reagovat

super info ale bez Antalové to nebude ono....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama