Soukromé pasti - 11. díl

13. listopadu 2008 v 10:00 |  Soukromé pasti
Už včera jste mohli na obrazovkách TV NOVA vidět 10. díl cyklu Soukromé pasti, tento cyklus je významný nejen svým netradičním zpracováním, ale především plejádou herců, kteří v něm hrají. Vyjímkou nebude ani následující, tentokrát již předposlední díl, který nese název Riskantní interview.

Novinářce Vilmě se podaří kontroverzní rozhovor se známou herečkou Marcelou, která dala kariéře přednost před mateřstvím. Rozhovor vyjde bez autorizace. Až poté se Marcela dozví, že Vilma je její nevlastní sestra, která ji chtěla poznat a otestovat - Vilma je totiž nemocná a Marcela je jediným blízkým člověkem, který by se v nejhorším mohl postarat o Vilminu malou dceru Adélku.

Jenže do příběhu vstupuje i Marcelina matka, která Vilmě kdysi ublížila, když se snažila zachránit vlastní rodinu. "Babička" si Adélku zamiluje, aniž by tušila souvislosti... a Vilma musí najít vztah ke své nevlastní sestře i schopnost odpustit.

Hlavní role si v tomto díle zahráli skutečné hvězdy, jako jsou například Eliška Balzerová, Veronika Žilková nebo Libuše Švormová.

SOUKROMÉ PASTI - RISKANTNÍ INTERVIEW UŽ VE STŘEDU VE 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama