Soukromé pasti - 10. díl

6. listopadu 2008 v 10:00 |  Soukromé pasti
Včera jste mohli sledovat další v pořadí už 9. díl cyklu Soukromé pasti. Tento cyklus minifilmů nám už za chvíli skončí a proto si jej ještě musíme užít. Poslední dvanáctý díl Nova připravuje na poslední středu v měsíci listopadu. Ten desátý ale uvidíte už příští týden ve středu, má název Třetí do páru. O čem bude?

Poznali se v šestnácti, vzali se ve dvaceti, pak měli dítě. Žijí na rodné vesnici. Tondovi i Hance jejich způsob života vyhovuje, ani jeden neměl pocit, že by mu něco chybělo. Dokud Tonda nepotkal Emmu, televizní reportérku.

Postupně se zamiluje příliš na to, aby to doma skrýval. Náhle mají všichni problém. Hanka - jak zachránit svůj svět, Tonda - jak vyřešit dilema mezi láskou a zodpovědností k rodině. Emma - jestli je Tonda opravdu ten pravý.

Hlavní roli si v tomto díle zahraje například Martha Issová nebo Jan Budař. V dalších rolích to bude třeba Ivana Chýlková nebo Ondřej Kavan.

SOUKROMÉ PASTI - TŘI DO PÁRU UŽ VE STŘEDU VE 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klokan klokan | 6. listopadu 2008 v 13:11 | Reagovat

Pan Kavan, který je zde zmíněn, se nejmenuje Ondřej, nýbrž Martin.

Ondřeje pouze předstírá v pořadu na jedné nejmenované veřejnoprávní televizi. Opravte si jeho jméno laskavě i v dalších článcích, kde o něm píšete.

Tímto se s vámi loučím a jdu psát komentář ke článku "Kriminálky na Nově", který se bude týkat seriálu "Kriminálka Anděl". Přečtěte si jej, prosím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama