Skončí telenoveli ? Ne!

15. listopadu 2008 v 16:00 |  Novinky
Mnoho televizních diváků, kteří sledují dopolední a odpolední program TV NOVA si mohlo nyní všimnout, že se nevysílá žádná argentinská, kolumbíjská nebo mexická telenovela. Že by období telenovel už skončilo ? Tak to se dozvíte v našem článku.

Skončí už telenoveli nebo ne. Na to se ptá mnohoho diváků a my vám v tomto článku konečně dáme odpoveď na vaši otázku. V programu Novy už telenoveli zcela vymizeli, přesunuli se totiž na filmový kanál Nova cinema - tam můžete sledovat telenovelu Juanin zázrak.

Co ale bude v příštím roce, kdy se bude od nového roku a od jara připravovat nové programové schéma, jak to bude. Odpověď je jednoduchá, telenovela zde opět nebude chybět. Už na jaro 2009 Nova připravuje do vysílání novou telenovelu, jejiž počet dílů se bude určitě pohybovat přes sto.

Co diváky na tomto fenoménu baví ? Už když se na obrazovce objevila první telenovela, na TV NOVA to byla známá Esmeralda, tak si ji oblíbili všichni bez rozdílu pohlaví, pokračovalo to dalšími jako Ošklivka Betty nebo Má tlustá Valentýna. Podle výsledků sledovanosti si ale tyto pořady stále udržují svoje pravidelné diváky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 V(E)ndys V(E)ndys | Web | 15. listopadu 2008 v 16:34 | Reagovat

Super web , škoda, že o něm není více slyšet , že by tu byla větší návštěvnost.

2 Adam Adam | 15. listopadu 2008 v 19:44 | Reagovat

jsou telenovely

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama