Shrnutí měsíce - listopad 2008

30. listopadu 2008 v 16:00 |  Shrnutí měsíce
A je to tady, měsíc listopad se nachýlil ke svému konci a my si v dnešním posledním článku a zároveň posledním listopadovém článku lehce připomeneme, co se za 30 dní událo kolem televize Nova, ale také kanálu Nova cinema, či portálu tn.cz

V prvé řadě musíme zmínit obrovskou popularitu původních formátu Novy, které v listopadu opět obsadili první místa na žebříčcích sledovanosti. Nejlépe si vede seriál Ordinace v růžové zahradě, na druhém místě je potom seriál Ulice, výborně si vede i Pojišťovna štěstí. První český sitcom je na tom také dobře, získává dokonce i nové diváky.

Filmový kanál Nova cinema, dosáhl v tomto měsíci výborných váýsledku, které se nedají srovnávat. Čísla totiž dosáhly historických výsledků.

V tomto měsíci začalo natáčení již páté řady populárního seriálu Pojišťpvna štěstí, na režisérskou židli usedne opět Jiří Adamec, herecké kolegium zůstává stejně, jen s několika málo vyjímkami.

V tomto měsíci Nova odvysílala premiérové dva české filmy, podoboruje tím jak českou kinematografii, tak rozvoj českých filmů. V tomto měsíci uvedla filmy Občan Havel a Svatba na bitevním poli.

Na tn.cz se začínají objevovat koncerty, už tento měsíc se zde poprvé objevil přímý přenos z pražské Lucerny, kde vystoupil Michal David. O pár dní později se zde konal další koncert, tentokrát skupiny Chinasky.

Na Nově také v polovině měsíce odstartovali zbrusu nové zimní znělky, které by se na Nově měli udržet až do ledna. To by je měli pravděpodobně vystřídat nové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama