Původním formátům se stále daří

23. listopadu 2008 v 16:00 |  Novinky
Když se najde dobrý projekt, napíše se scénář a natočí se, je to velice dobré, když ale tento projekt má ještě k tomu skvělou sledovanost je to více než dobré. Projekty, které Nova nyní vysílá jsou toho důkazem, pojďme se podívat jak se daří některým projektům.

Ordinace v růžové zahradě 2, je projekt, který se vysílá už od září 2005, každé úterý a čtvrtek si jej vyhledává přes dva miliony diváků, tento týden se stal dokonce rekord, v úterý tento seriál sledoval kolem 60 % všech diváků, co byli u televizních obrazovek.

Daří se u Ulici, jde vidět, že se scénáristé snaží, protože Ulice se i po tolika dílech stále líbí, sleduje ji kolem poloviny diváků a poráží tak konkurenční zpravodajské relace, už v listopadu a v prosinci do Ulice příjde spoustu nových postav, takže se určitě dívejte i nadále.

Comeback je žánr, které se na českých obrazovkách zatím neobjevil, jedná se o první opravdový český sitcom, báječně na tom je, že i když Češi podle některých názorů nejsou národem se smyslem pro humor, tento komediální seriál se líbí a dokonce jej sleduje čím dál tím více diváků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama