Osobnosti: Petr Rychlý !

5. listopadu 2008 v 10:00 |  Osobnosti
Dnes, čili ve středu začínáme na našem blogu článkem, který bude první v naší nové rubrice s názvem - Osobnosti, zde vám budeme dávat zajímavosti a novinky o osobnostech, kteří jsou spjati s TV NOVA, prvním je moderátor a herec Petr Rychlý.

Petr Rychlý se narodil 9. srpna 1965 v Praze. Na Nově působí už od začátku jejího vysílání, od února 1994. Ano je to tak, kdo Petra Rychlého dříve neznal, tak vězte, že tento muž se na nováckých obrazovkách vyskytuje více než 14 let.

Prvním Petrovým pořadem byl zábavný pořad Ptákoviny, který moderoval třeba s Bárou Štěpánovou, dřívější moderátorkou na Nově. V roce 1994, kdy začínal se objevil v úplně prvním zábavném pořadu, který na Nově byl.

Dále pokračovali pořady jako Rychlý prachy a jeden s největších projektu Natočto!, ten se vysílal více než pět let. Petr Rychlý byl brán za zábavného moderátora, mnohokrát se objevoval v silvestrovských estrádách a i později v roce 2006 moderoval Mejdan roku z Václaváku.

V roce 2005 se ale celá jeho kariéra vtipálka změnila, protože nastoupil do seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde hraje lékaře - gynekologa. Tato vážná role ho změnila, občas se ale nezapřou starší geny baviče. V seriálu hraje už čtvrtý rok, Petr Rychlý je jednou z nejlépe placených lidí v tomto seriálu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama