Občan Havel - PREMIÉRA

10. listopadu 2008 v 10:00 |  Premiérové filmy
Přesně za týden 17. listopadu na náse čeká státní svátek, už před časem jsme vám prozradili kompletní televizní program na celý den, na hlavní vysílací čas si pro vás Nova připravila doslova láhůdku. Premiéru dokumentárního filmu o Václavu Havlovi s názvem Občan Havel.

Film Občan Havel nahlíží do zákulisí politických i soukromých dramat prezidentského období Václava Havla. Diváci uvidí jeho nervozitu při první volbě českého prezidenta či trápení při nácviku prezidentské děkovací řeči, poznají, že umí recitovat Šrámkův Stříbrný vítr nebo nalít Miloši Zemanovi becherovku.

Kamera jej ale sleduje i v situacích, kdy se dokáže pěkně rozčílit a zanadávat na špatně ušité košile. Ve filmu bude také konečně rozluštěno několik dlouholetých záhad české politiky - jak se podařilo Václavu Klausovi proniknout do jazzového klubu a kdo posadil Jacquese Chiraca vedle první dámy. Stejně jako v životě Václava Havla hrají ve filmu důležitou roli obě jeho manželky, Olga a Dagmar, objeví se zde jeho přátelé a spolupracovníci, světoví i čeští politici, ale i členové skupiny Rolling Stones.

Nova si pro diváky připravila na měsíc listopad ještě jeden premiérový film o něm se už brzy dozvíte něco blíže, slíbit vám můžeme, že se máte na co těšit.

OBČAN HAVEL UŽ V PONDĚLÍ 17. LISTOPADU VE 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bridget Jones Bridget Jones | 11. listopadu 2008 v 21:13 | Reagovat

tak tenhle "film" se mi vubec nelíbil :/

2 Rakon Rakon | 14. listopadu 2008 v 15:58 | Reagovat

na to se určitě dívat budu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama