Novinky v Ulice: Už DNES !

3. listopadu 2008 v 10:00 |  Ulice
Slibovaný nástup nové rodiny do denního seriálu Ulice je tady, všichni věrní fanoučci, který seriál sledují pravidelně se dočkali, dnes čili v pondělí 3. listopadu se bude do seriálu Ulice pomalu začlěňovat sedm nových postav z jedné velké rodiny, která se do Ulice nastěhuje.

Rodina se jmenuje Nekonečná a tvoří ji celkem sedm členů, scénáristé příběh vymysleli tak, aby se do děje postavy začleňovali jednotlivě, při zařazení hned by se mohlo stát, že by diváci měli v rodiných vztazích této cirkusácké rodiny zmatek.

Nejstarším členem je Boris Nekonečný, dědečkek, kterého si zahraje pan Lipský o něm už jsme psali v nějakém předchozím článku. Jeho syna si pak zahraje Andrej Hryc, je to slovenský herec, který si zahral jednu z vedlejších rolí i ve slovenském denním seriálu televize JOJ Panelák.

V rodině jsou celkem tři Borisové, ten nejmladší, kterému všichni říkají Borísek se vám spolu s jeho maminkou Libuškou představí už dnes v 18:30. Když budete pozorně sledovat listopadové díly Ulice celé rodina se vám postupně představí, dozvíte se všechny jejich tajemství a také zajímavé zjištění o mnoha postavách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama