Nové znělky, jak se líbí?

19. listopadu 2008 v 16:00 |  Novinky
Už od nedělního včera můžete na obrazovkách Novy sledovat zbrusu nové předěli. Během tří dnů, co zatím běží, už se dá leccos o těchto znělkách říci. Co o nich tedy víme a jak to bude do budoucna, tak na to vám nyní odpovíme.

Nečekaně už v polovině listopadu odkryla Nova svoje zimní znělky, obvykle to bývá mnohem později. V zimním schématu si vzala inspiraci z letních znělek a udělala je velice podobně, tedy, že spojila dvě kulaté věci v jedno kolo.

Natočeno bylo tedy několik předělů s vánoční nebo zimní tématikou. Tyto znělky si ale musíme určitě pořádně užít, možná totiž budou poslední, které se na obrazovkách tímhle stylem objeví. Už na jaře totiž Nova plánuje zbrusu nové, které budou opět originální.

Hlavní roli by neměli hrát kulaté věci. Zatím ještě není jasné, co budou nové jarní znělky obsahovat, bude se to ale vázat k oslavám Novy. TV NOVA totiž v únoru, tedy na začátku jarní sezóny oslaví 15 let své existence.

Do diskuze pod článkem nám můžete napsat svoje komentáře k novým předělů, napište nám také, které si myslíte, že jsou lepší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama