Legenda o Zorrovi !

11. listopadu 2008 v 10:00 |  Premiérové filmy
Na tomto místě, tedy v úterý jako první článek, si můžet vždy přečíst popis další epizody českého krimiseriálu Kriminálka Anděl. Protože příští týden je 17. listopadu a to je svátek, Kriminálku Anděl neuvidíte. Místo ní je nasazen premiérový film Občan Havel. Dnes vám představíme premiérový zahraniční film, ten uvidíte v sobotu ve 20:00 a jmenuje se Legenda o Zorrovi.

Příběh Legendy o Zorrovi začíná deset let od okamžiku, kdy jsme hrdiny opustili na konci předchozího dobrodružství. Alejandro a Elena se stali manžely a mají spolu 10letého syna Joaquina. Přestože si Alejandro stále obléká masku Zorra, aby ochránil chudé a utlačované obyvatele kalifornského teritoria před hamižností tamějších vládců, musí se často rozhodovat mezi svým pocitem pro spravedlnost a touhou po normálním životě.

Když několik prominentních obchodníků a místních magnátů začne spřádat zločinné plány, které mají zabránit tomu, aby se Kalifornie stala 31. státem USA, čeká jej toto dilema znovu. Při statečném pokusu o překažení jejich plánů se Zorro ocitá v krizi, která ohrožuje nejen jeho vlastní život, ale také bezpečí jeho rodiny.

Za týden tu opět bude popis následující epizody seriálu Kriminálka Anděl.

LEOGENDA O ZORROVI UŽ V SOBOTU 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama