Kriminálka Anděl - 11. díl

4. listopadu 2008 v 10:00 |  Kriminálka Anděl
Včera ve 20:00 jste mohli sledovat už 10. díl kriminálního seriálu Kriminálka Anděl, který získává spoustu obdivu o tom, jak je natočen, ve vedení televize se velmi uvažuje o tom, zda bude pokračovat i v příštím roce a vypadá to, že zřejmě bude. Už za týden můžete na obrazovce sledovat 11. díl s názvem Manželský kosočtvrec, o čem bude ?

Když rozverná trojice najde po mejdanu na hausboatu v koupelně zabitého majitele lodi Bruna, není to zas tak velké překvapení. Povoláním soukromý detektiv, který s cizími informacemi zachází dosti ledabyle, navíc proutník. Pátrání odhalí poněkud nečekaný vztahový čtyřúhelník.

Tři muži, jeden z nich Bruno, okolo Simony, manželky spolumajitele obchodní firmy. Obratná manipulátorka dokázala muže poštvat proti sobě tak, aby jeden z nich zabil Bruna a vinu se pokusil svalit na jejího manžela. I když nakonec detektivové pochopí, jak to ve skutečnosti bylo, na usvědčení Simony nemají dost důkazů.

Jak celá případ dopadne se dozvíte už za týden v pondělí. Jednu z vedlejších rolí si v tomto díle zahraje Pavel Řezníček nebo Ondřej Kavan.

KRIMINÁLKA ANDĚL UŽ V PONDĚLÍ VE 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama