Hvězdy na ledě? Možná !

28. listopadu 2008 v 16:00 |  Novinky
Televize Nova spolu s jejím vývojovým centrem má připraveno asi 50 projektů, které jsou v různých stádiích příprav. Jedním z nich je i jedna soutěž, nebo lépe řečeno realityshow, která se s úspěchem vysílá ve Spojených Státech.

Show se jmenuje Hvězdy na ledě. Tento projekt je zatím ve stádiu příprav, ale už nyní se vybírají lidé, kteří by mohli obsadit hvězdy, kteří by tančili s nějakou krasobruslařskou hvězdou. Kdo bude vybrán, zatím nechce nikdo prozradit.

Celý projekt je jednoduchý, hvězdy tančí na ledě před porotou a samozřejmě před kamerami, diváci jej pak mohou sledovat na televizních obrazovkách. Cílem hry je porazit soupeře tím, že dotyčný bude prostě nejlepší.

Formát pochází z originálu "Dancing on ice", který se vysílá s úspěchem už několik let v USA, tento projekt by se na obrazovce objevil v Česku vůbec poprvé. S úspěchem se vysílal i v Německu, zda se jej však dočkáme je zatím ve hvězdách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 28. listopadu 2008 v 16:35 | Reagovat

S úspěchem byl tento pořad vysílán i na Slovensku (to jste mohli v článku zmínit), vysílala ho TV Joj a princip soutěže je vlastně stejný jako u Stardance, akorát se netancuje ale krasobrusluje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama