Co nového v Ordinaci ?

27. listopadu 2008 v 16:00 |  Ordinace v růžové zahradě
Už dlouho jsme vám opět neprozradili, co nás čeká v našich oblíbených seriálech. Dnes začneme seriálem Ordinace v růžové zahradě, trochu vám poodhalíme zákulisí tohoto seriálu, podíváme se také na seriál Ulice, ale to až v nějakém dalším článku. Co nás tedy čeká v blízké době v seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Marek Barna má po velmi složité operaci mozku, začíná se zotavovat. Už v úterním díle se dozvěděl, že jeho pravým otcem je Vladimír Pusenský, když se na to zeptá jeho matky Pavly, ta vše zapře. Kvůli tomu je na ni naštvaný, jediný, kdo mu řekne pravdu je Magda.

Už za několik týdnu nás čeká velká svatba. Ano čtete správně, v Ordinaci se schyluje ke svatbě, a kdo že se bude vdávat a ženit. Bude to Běla Páleníkova a Eduard Valšík, svatba ale nebude jenom tak jednoduchá, bude tu ještě mnoho aspektů, které budou spolu muset překonat.

Magda je Čestmírovi nevěrná, s kým tak na to si ještě musíte nějakou dobu počkat. Stejně tak si musíme počkat na románek Adama Suka a sestřičky Veverky, které čeká do budoucna jenom dobré. Na oddělení nastupuje také nová vrchní sestra, která má trochu pochmůrnou minulost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 7. prosince 2008 v 14:34 | Reagovat

Seriál Ordinace je tak šíleně pesimistický,s neustálým smutkem,plný neštěstí.Autoři buď mají v soukromí také problémy, nebo zapoměli, že divák se chce odreagovat.A nemusí se u toho smát od ucha k uchu, stačí jen trocha optimismu.

Jirka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama