Co nového v listopadu (2. část)

2. listopadu 2008 v 10:00 |  Novinky
Už včera jsme vám představili první část událostí, které se budou dít v měsíci listopadu. V dnešním článku se dozvíte, co vás čeká dalšího, bude toho samozřejmě mnohem víc, ale vše vám nemůžeme prozradit, budeme vás informovat postupně.

Už v tomto měsíci se rozběhne natáčení páté řady seriálu Pojišťovna štěstí, o tomto projektu vás budeme ještě informovat, dozvíte se vše podstatné a také se dozvíte, kdo seriál opustí. Režísérem i nadále zůstává Jiří Adamec.

17. listopadu nás čeká Státní svátek, těšit se můžete na speciální program, my vám v jednom z našich článků přineseme informace o tom, co vás na Nově čeká, bude toho opět hodně a my vám první informace přineseme už příští týden.

V měsíci listopadu nás čekají také nové seriály, bude to například premiérová čtvrtá řada seriálu Plastická chirurgie s.r.o. nebo repríza druhé řady Námořní vyšetřovací služby.

Zhruba v polovině listopadu se rozloučíme s pořadem Neviňátka, jak jsme vás jiš na našem blogu informovali, pořad byl zrušen a nahradí jej americký sitcom Dva a půl chlapa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama