Chalupáři na Nově

24. listopadu 2008 v 16:00 |  Novinky
Už tuto středu nám skončí cyklus filmů Soukromé pasti a protože už je připravován program na další týdny, v dnešním článku vám prozradíme, co Nova chystá místo těchto filmů. Pojďme se tedy na to podívat.

Už od první prosincové středy můžete na Nově ve středu vidět seriál Chalupáři. Zatím máme potvrzený první díl, program se nám vzhledem k příblížení vánočních svátku trochu komplikuje, jak to tedy zatím vypadá?

Ve středu 3. prosince Nova uvede první díl seriálu Chalupáři z názvem Chudák dědeček. Další týdny však už tento seriál v programu nenaleznete, vysílat se totiž budou filmy. Pravděpodobně je tento díl nasazen je z důvodu, jestli bude tento seriál sledovaný. Pokud ano, další díly uvede Nova pravděpodobně v příštím roce.

O tom jaké filmy Nova uvede od 10. prosince vždy ve středu vám prozradíme už brzy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 24. listopadu 2008 v 16:20 | Reagovat

Co to tady blábolíte? Na středu 3.prosince nova nachystala film Zpověď americké nevěsty. :-) kde jste vzali to, že budou Chalupáři, na který Nova stejně nemá práva, protože je má ČT a ještě k tomu je před pár měsíci vysílala, achjo, radši si nejdřív ten blábol ověřte, než to sem dáte. Jo a taky pochybuju, že by Nova nasadila starý český seriál do hlavního vysílacího času, zas tak blbá Nova není.

2 ...---... ...---... | 28. listopadu 2008 v 13:20 | Reagovat

http://televizenova.blog.cz/0811/filmy-misto-soukromych-pasti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama