47. týden

16. listopadu 2008 v 10:00 |  Next week
Týden je opět pryč, máme už polovinu měsíce listopadu a vy s nyní v prvním nedělním článku můžete přečíst, co nového vás čeká v následujícím týdnu na obrazovkách TV NOVA. Už zítra máme svátek a proto i zítra můžete speciálně vidět premiérový film.

Co se týče seriálové tvorby TV NOVA, tak už ve středu večer se můžete těšit na premiérovou čtvrtou řadu amerického seriálu Plastická chirurgie s.r.o.. O den později čili ve čtvrtek v noci se určitě koukejte na reprízu druhé řady amerického seriálu Námořní vyšetřovací služba.

Na následující týden si pro vás Nova nychstala celkem 5 premiérových filmů, jaké to budou? Už v pondělí se těšte na premiérový český dokumentární film Občan Havel, ve 20:00. Další filmy uvidíte až o víkendu. Například v sobotu ve 14:10 se těšte na závěrečný díl minisérie Vlna zabiják. Ve 20:00 večer sledujte americkou romantickou komedii s názvem Lemra líná. Druhý den (v neděli) ráno můžete už v 10:10 sledovat francouszko-japonskou akční komedii Wasabi. Ve 13:15 to bude tradičně romantický film, tentokrát kanadský s názvem Bláznivá svatba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama