Volby na Nově !

19. října 2008 v 16:00 |  Novinky
V pátek a v sobotu se v České republice konaly volby do krajských zastupitelství a do Senátu. Televize Nova byla u toho a informovala a to velice dobře, nyní vám přineseme shrnutí o tom, jak to na Nově během voleb vypadalo.

Tn.cz - zpravodajský portál tn.cz informoval o volebním dění po celý sobotní den. Od 14. hodin, kdy se uzavřeli volební místnosti pravidelně informoval o aktuální situaci. Nasadil také třikrát Mimořádné zpravodajství, které připravil Tomáš Hauptvogel z hlavního zpravodajského studia Televizních novin. Přinášel také aktuální grafy, tabulky a srovnání. Aktuálně přinesl také rozhovory se zástupci jednotlivých stran.

Televizní noviny - Volby jsou určitě velká událost, toho si jsou vědomi redaktoři a editoři hlavní zpravodajské relace. Během vysílání z voleb bylo nasazeno desítky reportérů, v sobotních televizních novinách bylo odvysíláno 20 minut jen o volební situaci, bylo připraveno celkem osm přímých přenosů. Studio zpráv bylo mírně přestaveno a to kvůli třetímu muži ve studiu, tím byl Tomáš Hauptvogel, který ovládal velkou obrazovku s výsledky voleb.

Nova opět dokázala, co dokáže moderní technika ve zpravodajství a jaké je to, mít provázané Televizní noviny s portálem tn.cz. Volby do Senátu pokračují příští týden a tn.cz bude opět u toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama