Soukromé pasti - 9. díl

30. října 2008 v 10:00 |  Soukromé pasti
Už včera jste jste mohli vidět poslední říjnový díl cyklu Soukromé pasti, konkrétně jeho osmý díl, který měl název Ukradená spermie. Soukromé pasti se stali jedním z nejsledovanějších nových pořadů podzimní sezóny. Tento pořad si vyhledává čím dál tím více diváků. Už za týden můžete sledovat devátý díl tohoto cyklu s názvem Smím prosit o lásku? O čem tento díl bude?

Aleně je 53 let. Dcera opustila hnízdo, manžel mnohem raději než svou ženu vyhledává samotu nebo hospodu a v práci si ji šéf spletl s kolegyní, která odchází do důchodu. Alena pochopí, že se pro okolí stala neviditelnou a nepotřebnou, ale nehodlá se s tím smířit. Lekce společenského tance se stanou překvapivou lekcí pro šéfa, pro Alenino manželství i pro Alenu samotnou.

V tomto díle si zahrají hlavní role báječní herci a to Zdena Studénková a Vladimír Kratina, dalším hercem bude například hvězda filmu František je děvkař Josef Polášek. K dnešnímu dni je natočeno všech dvanáct epizod cyklu, poslední s názvem Exmanželkou snadno a rychle uvidíte 26. listopadu.

SOUKROMÉ PASTI - SMÍM PROSIT O LÁSKU? SLEDUJTE UŽ VE STŘEDU VE 20:00 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama