Soukromé pasti - 5. díl

2. října 2008 v 10:00 |  Soukromé pasti
Včera jste mohli ve dvacet hodin na Nově sledovat již 4. díl cyklu Soukromé pasti, tentokrát pod názvem DNA jako důkaz. Podle vyjádření diváků spolu s kritiky je tento cyklus jedním z nejpovedenějších pořadů, co Nova kdy vysílala. Nyní se podívejte na souhrn toho co uvidíte za týden tedy 8. žíjna.

Novinářka Sylva se zná se spisovatelem Janem dlouhá léta a vždycky to mezi nimi jiskřilo. Až teď si to přiznali a propadli vášnivé lásce. Bohužel těsně poté, co si Jan víceméně z pohodlnosti nastěhoval do života Sylvinu přítelkyni, kardioložku Marii, která se ke vztahu upnula jako k poslední šanci zažít lásku a štěstí. Jan je však fatálně fascinován jinou dámou - Smrtí.

Cítí, že mu ubývá sil a bojí se bezmocnosti a nemohoucnosti. Proto se snaží své dvě pozdní lásky přesvědčit ke slibu, že mu v takovém případě pomohou. Poté, co Jan prodělá mozkovou mrtvici, nastává čas zúčtování - nejen že se Marie dozví o utajovaném vztahu Sylvy a Jana, ještě se má Jana dobrovolně a definitivně vzdát.

Hlavní role v tomto díle si zahrají Jiří Bartoška, Emília Vášáryová, Vilma Cibulková, Petra Lustigová a další. Už nyní se ale těšte na další díl s názvem Malý terosrista.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama