Shrnutí měsíce - říjen 2008

31. října 2008 v 16:00 |  Shrnutí měsíce
Už minulý měsíc jsme si pro vás k poslednímu dni měsíce připravili takové malé shrnutí událostí a věci, co se stalo v minulém měsíci, řekli jsme si, že bysme s toho mohli udělat tradici a vždy na konci měsíce takové shrnutí udělat. To říjnové jsme si pro vás připravili do našeho posledního říjnového článku.

19. října spustila Nova velký zábavný portál Nova.cz, diváci si jej oblíbili a hledají na něm vše zajímavé o svých oblíbených programech, velkou novinkou je on-line videotéka všech pořadů a seriálu TV NOVA (sledovat zde můžete více než tisíc dílů Ulice v celé délce). Do budoucna se bude rozšiřovat archív o starší pořady.

V říjnu Nova rozjela vysílání ve vysokém rozlišení HD, diváci, kteří mají příslušný satelit a možnost vysílání sledovat na jejich televizi jsou rádi, že konečně svoje oblíbené pořady a seriály mohou sledovat ve vysoké kvalitě. U příležitosti vysílání v HD Nova rozjela také svůj třetí televizní kanál Nova sport, který se věnuje čistě sportovní tématice, novinkou je vysílání zámořské NHL či kvalifikace na Formule 1

Nova pro diváky odstartovala vysílání českých filmů, už v říjnu odvysílala Bestiáře a film Obsluhoval jsem anglického krále, každý měsíc chce mít minimálně jeden nový, těšit se můžete ještě na další dva.

Už zítra se můžete těšit na první listopadový článek, ve kterém se dozvíte, co nového pro vás Nova chystá na měsíc listopad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama