Pozor! Mění se nedělní prime-time

27. října 2008 v 16:00 |  Novinky
Už tuto neděli se diváci a příznivci Formule 1 mohou těšit na její poslední závod. Tentokrát to bude Velká cena Brazílie. Diváci Novy nebudou o tento závod ochuzeni a nabídne jim jej v přímém přenosu. Protože se závod jede v Jižní Americe, kde je změna času o několik hodin, diváci závod uvidí v podvečerních hodinách.

To si ale nese jisté oběti, které? Jak se tedy změní nedělní program? V 17:00 zůstavají tradiční Odpolední televizní noviny, hned po nich v 17:30 se můžete těšit na studio Formule 1 a v 18:00 tu bude celý závod. Televizní noviny tentokrát nezačnou přesně v 19:30, ale posunou se až na 19:45, mění se i vysílací čas Pojišťovny štěstí, její start je naplánován na 20:20, po ní následují ještě Střepiny v 21:35.

Díky závodu, ale příjdete o nějaké pořady, které se přesovají na další týden. Neuvidíte tedy pořady Neviňátka, Rady ptáka Loskutáka a Občanské judo, které se vysílají pravidelně před Televizními novinami. Večer pak po Střepinách neuvidíte talkshow Mr. GS, místo něj tu bude další díl seriálu Ztraceni.

FORMULE 1 POSLEDNÍ ZÁVOD - VC BRAZÍLIE V NEDĚLI V 17:30 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama